Nasze ulubione książki

piątek, 26 sierpnia 2011

Powakacyjny konkurs - moje pierwsze candy

Wróciliśmy! Było bardzo wakacyjnie, bez pośpiechu i z wieloma atrakcjami i niestety głównie deszczowo. Tęskniłam bardzo bardzo za tym blogowym światem. I dlatego z wielką radością zapraszam Was serdecznie na moje pierwsze candy!

Żeby było ciekawiej postanowiłam candy przeprowadzić w formie zabawy - zgadywanki. Ponieważ upominek będzie bardzo mocno związany z miastem, w którym byliśmy chciałam poprosić Was byście spróbowali zgadnąć, o jakie miasto chodzi. A oto zdjęcia:

fot. Dariusz Krakowiak DKD Edition s.c.

A teraz zasady:

1. Żeby wziąć udział w losowaniu proszę o zostawienie pod tym postem komentarza, w którym spróbujecie zgadnąć, jakie miasto przedstawiają zdjęcia. Jest to turystyczna zabawa i rozlosuję nagrodę wśród WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NIEZALEŻNIE OD TEGO JAKIE BĘDĄ ODPOWIEDZI, dlatego nie ma ograniczeń - zaszalejcie i zgadujcie!

2. Żeby wziąć udział w losowaniu proszę też o umieszczenie na swoim blogu banerka z informacją o konkursie. W losowaniu mogą wziąć udział osoby nie prowadzące blogów, proszę wtedy o adres e-mail.

3. Teraz nagroda. Składa się z dwóch części - jest to mała pocztówkowa książeczka ze zdjęciami przedstawiającymi zabytki miasta, którego dotyczy konkurs, dzięki której możecie zapoznać z nim dzieci. I część druga główna i to jest NIESPODZIANKA, której nie mogę teraz ujawnić, bo musiałabym podać nazwę miasta. Mogę powiedzieć, że jest to coś bardzo związanego z fantastyczną akcją kulturalną, która się tam odbywa, coś co umożliwi wspólną aktywną pracę z dzieckiem i stworzenie własnego niepowtarzalnego projektu artystycznego :) 

4. Termin losowania wyznaczam na 14 września, bo lubię Dzień Nauczyciela i miło mi będzie uczcić go wysyłając do kogoś z Was prezent.


Banerek : 

Jest to moje pierwsze candy i będzie mi bardzo bardzo miło, jeśli ktokolwiek zdecyduje się zapisać i pobawić się w zgadywankę, dlatego z całego serca Was zapraszam i życzę szczęścia w losowaniu tajemniczej, sympatycznej nagrody :)

13 komentarzy:

 1. no to się zapisujemy:) A miasto-Toruń(chyba hehe).
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi miło, dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. też obstawiam Toruń :)
  ps. a Dzień Nauczyciela jest miesiąc później :) ale ja osobiście mogę obchodzić 2 razy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie po wakacjach!
  Ja też myślę ,że to Toruń , ten Kopernik i takie tam.... Kiedyś jako dziecko byłam ale mało pamiętam, jakieś przebłyski z muzeum Kopernika.
  Maji machamy na powitanie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witamy, witamy...a mi to na Toruń wcale nie wygląda ja bym Olsztyn obstawiała. I banerek już zamieszczam. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też - w związku z Kopernikiem - myślę, że to Toruń:)A banerek wstawię jutro, bo dziś padam.
  Ściaskamy mocno - powitalnie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. A można jednak zmienić zdanie?:)Bo to chyba jednak nie Toruń:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Grażka, jasne że można!

  Dziękuję, że się włączyłyście do zabawy i przepraszam za tą kosmiczną wpadkę z dniem nauczyciela :)

  OdpowiedzUsuń
 9. CUDOWNIE - to Frombork
  Jak miło zobaczyć te zdjęcia - piękne
  Dziękuję - Ewa
  Oczywiście to najpiękniejsze miejsce na świecie według mojego męża - szczególnie Wzgórze Katedralne, na którym się wychował - pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ok - ja się nie znam - mój mąż zerknął dzisiaj na zdjęcia i mówi - to nie Frombork. Trudno, wszyscy obstawiają, że to jednak Olsztyn. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Czesc, moim zdaniem jest to Olsztyn.
  pozdrawiam
  Ula

  OdpowiedzUsuń
 12. Ok, dokształciłam się, To Olsztyn na swoje usprawiedliwienie podam, że ani w Olsztynie ani w Toruniu nie byłam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...