Nasze ulubione książki

środa, 20 lipca 2011

Watuś

Uszyłam kotka! Sama nie wierzę, że to piszę!!! Ja? Uszyłam? Jestem totalnym beztalenciem w tej dziedzinie, nie ma co tu kryć, nie cierpię i nie potrafię zszywać, cerować, nie mówiąc już o maszynie do szycia - niezgłębione przeze mnie tajniki wiedzy tajemnej, ale... to nie znaczy, że nie chciałbym potrafić szyć różne przepiękne rzeczy - króliki, fartuszki, poszewki, sukieneczki i... ochhh. Ale wiecie co? Miłość uskrzydla i dodaje wiary w siebie, a miłość do mojej Córeczki jest tak wielka, że patrząc sobie na nią postanowiłam sięgnąć po igłę i nitkę, by dać jej coś, co będzie częścią mnie, a jej sprawi tyyyle radości! I tak uszyłam Watusia! :)))Wiem, że dla wielu z was wyglądać on może jak najbardziej pokraczne i wychudzone zwierzątko świata, ni kot ni wydra, ale... nie potrafię szyć, a uszyłam go sama i dla mnie jest piękny... moja Córka widzi, że to kotek i pokochała go od pierwszego wejrzenia, nazwała go Watuś, bo razem wypełniałyśmy go watą i bardzo, bardzo się z niego cieszy, do kolekcji kotków - najbliższych sercu mojego dziecka stworzeń - dołączył ten zrobiony przez Mamę :) Ależ jestem z niego dumna!

I wiecie co? Spośród całego pokoju zabawek Maja wybrała dziś rano Watusia, żeby zabrać go do przedszkola i pokazać dzieciom... ehhh, tak mi było ciepło w sercu :)

9 komentarzy:

 1. jest naprawdę piękny i pełen uroku,

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest piękny! A najważniejsze, że Twoja córeczka dokładnie wie że tak naprawdę nie wata go wypełnia tylko miłość mamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo. Pierwsze koty za płoty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój wróg numer jeden to igła a drugi nitka:) Gratuluję-kotek śliczny!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezwykle urokliwy kocurek,no i sercem szyty:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam dziewczyny, może trzeba się będzie z nitką i igłą zaprzyjaźnić :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje gratulacje! Zdolna Mama z Ciebie!!!
  Dla dzieci przekraczamy nasze granice, szyjemy,skaczemy, wchodzimy na wysokie drzewa....
  Dzieci- nasze Skrzydła!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, te zabawki robione przez mamę zawsze są najlepsze. Nawet jak trochę kuleją. A Twój kotek jest słodki. Następne na pewno będą lepsze.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...