Nasze ulubione książki

poniedziałek, 16 maja 2011

Wyciorki

Pomyśleć, że jeszcze całkiem niedawno w ogóle nie zdawałam sobie sprawy, co to są wyciorki, czyli druciki kreatywne, wiedziałam tylko, że można tym czyścić fajkę. Aż okazało się, że one są we wszystkich kolorach tęczy i można z nich zrobić absolutnie wszystko, same cuda!

Zakupiliśmy sporą ilość tego cudeńka i... działamy kreatywnie :) Jednego dnia sprawiłyśmy sobie myszkę Mysię, gąsienicę Pomponię i okularki :)  Jak zrobić myszkę podpowiedział nam niezastąpiony Pan Robótka, pokazywał też lwa, ale to zrobimy sobie następnym razem. Gąsienica powstała całkiem spontanicznie z kilku rzeczy z naszej komódki, posklejałyśmy pompony i wyciorki, no i jest, i jesteśmy z niej bardzo zadowolone.

Na razie nasza Pomponia podgryza sobie spokojnie listki sałaty, ale mamy wobec niej większe plany. Coś mi się wydaje, że już niedługo zawinie się w kołderkę z listka, zrobi sobie mały kokon i... zmieni się w motyla, jak to gąsienice :) czekamy!Na koniec okularki, czyli szybko prosto i zabawnie :) Podsumowując, druciki są wspaniałe i na pewno jeszcze nie raz będą tu występować w roli głównej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...